CHP Burhaniye 2024-2029 Dönemi Proje ve Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısı Yapıldı

CHP Burhaniye 2024-2029 Dönemi Proje ve Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısı, Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler’in ev sahipliğinde Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Düzenlenen organizasyona, Balıkesir Milletvekili ve Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, CHP Burhaniye İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ve CHP’ye gönül veren binlerce Burhaniyeliler katılım sağladı.

Başkan Ali Kemal Deveciler, ‘Değişen ve Gelişen Burhaniye’ vizyonuyla yeni projelerini ve Meclis Üyesi adaylarını tanıtarak halka sundu. Ortak akıl ile benimsediği yönetim anlayışını ifad e eden Başkan Deveciler, “Burhaniye’mizin değişimi ve gelişimi için birbirinden değerli projelerimizi vatandaşlarımızla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Çok başarılı bir ekip kurduk. Ortak akıl ile yönettiğimiz 5 yıllık süreci geride bıraktık. Sosyal belediyecilik anlayışında öncü bir belediye olduk. Hemşehrilerimizin teveccühleri ile 31 Mart’ta, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Akın ile beraber göreve gelerek, sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Düzenlenen toplantı, Burhaniye’nin geleceğini şekillendirecek stratejik bir planın somut adımlarla buluştuğu önemli bir platform olarak kayıtlara geçti.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x